Pragniemy Was serdecznie zaprosić na kolejny Wieczór Światła. Będzie to wyjątkowe czuwanie z dwóch powodów:

✔ Po pierwsze, obecny będzie z nami brat Maciej z Taizé, który po modlitwie opowie nam o projekcie, jakiego dotąd nie było. Nowa inicjatywa o nazwie „GOŚCINNOŚĆ” ma wzbudzić w nas, Polakach i organizatorach Europejskiego Spotkania Młodych we Wrocławiu, postawę otwartości i życzliwości wobec drugiego człowieka.
✔ Po drugie, czuwanie to odbędzie się w łączności z łódzkimi uczestnikami Europejskiego Spotkania Młodych w Bejrucie. Kilkuosobowa grupa z Łodzi w przyszłym tygodniu uda się na Bliski Wschód, gdzie w Damaszku i Aleppo zorganizują modlitwę dla lokalnego Kościoła. Wraz z nimi chcemy trwać na modlitwie o pokój na świecie oraz w intencji naszych Sióstr i Braci z krajów objętych wojnami.

Cieszymy się ogromnie, że w modlitwie weźmie udział również arcybiskup Grzegorz Ryś. ♟️👌🧡💪
Istotna dla każdego wierzącego powinna być idea jedności chrześcijan i pokoju na świecie, dlatego głęboko ufamy, że będziecie tego wieczoru razem z nami czuwać na modlitwie.
✌️🙏🤲

⛪ Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego, ul. Piotrkowska 2
🕙 30 III 2019; g. 19:00

*Warto także wspomnieć, że w niedzielę 31 marca razem z bratem Maciejem będziemy uczestniczyć w dwóch kolejnych modlitwach. Poranne spotkanie odbędzie się w parafii pw. św. Jana Pawła II w Zgierzu przy ulicy Łagiewnickiej 76 od godziny 11. Natomiast wieczorne o godzinie 18 w parafii Narodzenia NMP w Bełchatowie.