Bank Czasu Dobra

KIM JESTEŚMY?

Członkowie Banku Czasu to ludzie tacy jak Ty! Chcemy lokować swój czas tam, gdzie go potrzeba i gdzie może on sprawić dobro!


KOGO SZUKAMY I JAK DZIAŁAMY?

Zastanówmy się… Masz trochę wolnego czasu, jesteś pełen energii i właściwie nie masz co z tym zrobić… Albo w drugą stronę! Jesteś pozytywnie nastawiony do świata, ciągle działasz, robisz wiele rzeczy jednocześnie i nie wyobrażasz sobie, że mógłbyś przestać, ale kończą Ci się pomysły. Wtedy wkraczamy my! Chcemy zaprosić Cię do pomocy drugiemu człowiekowi i wskazać miejsca gdzie jest ona konieczna. Zakładasz lokatę w naszym Banku i masz jak w banku, że dostaniesz namiary gdzie się udać i co zrobić! Szukamy ludzi otwartych na świat, chcących dać coś od siebie.


WOLONTARIAT – CZYM JEST ?

To mądra pomoc, którą ofiarujesz w słusznej sprawie. Jest to Twoja samodzielna decyzja, niepodparta chęcią osiągnięć zysku materialnego. Wolontariat jest działaniem nastawionym na drugiego człowieka. Ponadto działania te rozwijają Twoje umiejętności, podnoszą Twoje osobiste predyspozycje i dają mnóstwo satysfakcji – Zaufaj! Wiemy o czym mówimy.